Location : Home > E > EXB-2HV134JV
EXB-2HV134JV
Share on FacebookShare on Facebook
EXB-2HV134JV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EXB-2HV134JV Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EXB-2HV134JV RES ARRAY 130K OHM 8 RES 1506 795900 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YC162-JR-075K6L Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 2 RES 5.6K OHM 0606
OF223J Resistors Through Hole Resistors RES 22K OHM 1/2W 5% AXIAL
OF223J Ohmite 1349300 2015+ RES 22K OHM 1/2W 5 AXIAL Unitronix Electronics Limited
OF223J Ohmite 706100 1537+ RES 22K OHM 1/2W 5 AXIAL Alphatek Technology Limited
OF223J Ohmite 811300 NEW RoHS RES 22K OHM 1/2W 5 AXIAL FindCores Electronics Inc.