Location : Home > E > EXB-28V1R5JX
EXB-28V1R5JX
Share on FacebookShare on Facebook
EXB-28V1R5JX distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EXB-28V1R5JX Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EXB-28V1R5JX RES ARRAY 1.5 OHM 4 RES 0804 804800 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4610X-102-823 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 82K OHM 10SIP
4610X-102-823 Bourns 80000 2012+ Resistor Networks & Arrays 10Pin 2 82K Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4610X-102-823 Electronics 25449 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ERJ-2RKF5621X Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 5.62K OHM 1% 1/10W 0402
ERJ-2RKF5621X brenda@hon 68800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ERJ-2RKF5621X Panasonic Electronic Component 800,000 15+ Thick Film Resistors - SMD 0402 5.62Kohms 1 Tol Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERJ-2RKF5621X ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EXB-18V564JX Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 560K OHM 0502
EXB-18V564JX brenda@hon 68800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EXB-18V564JX Panasonic Electronic Component 699000 1534+ RES ARRAY 560K OHM 4 RES 0502 Alphatek Technology Limited
EXB-18V564JX Panasonic Electronic Component 794200 2015+ RES ARRAY 560K OHM 4 RES 0502 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4606X-AP2-103LF Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 3 RES 10K OHM 6SIP
4606X-AP2-103LF Bourns 80000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
4308R-102-152 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 8SIP
4308R-102-152 Bourns 80000 2012+ Resistor Networks & Arrays 1.5K 8Pin Isolated Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4308R-102-152 Bourns Inc. 799200 1534+ RES ARRAY 1.5K OHM 4 RES 8SIP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
4308R-102-152 Semiconductor 20605 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
4308R-102-152 Bourns 80000 2012+ Resistor Networks & Arrays 1.5K 8Pin Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
YC122-FR-073K01L Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 2 RES 3.01K OHM 0404
YC122-FR-073K01L YAGEO 250000 N/A N/A Hongkong Inductors Limited
AW330K Resistors Through Hole Resistors RES 33 OHM 2.5W 10% RADIAL
AW330K Ohmite 800,000 15+ Ceramic Composition Resistors 2.5watt 33ohm 10 High Energy Non-Ind. Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com