Location : Home > E > EX80-100S(30)
EX80-100S(30)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RD10A18-23-P9-00 Connectors, Interconnects Circular Connectors RD/HF CONNECTORS
AIB6E36-5PC Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#0 PIN PLUG
PT00E-16-26P Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
6274291-2 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) BNC Connector Jack, Female Socket 75 Ohm Through Hole Solder
AIT6AC16-59PS Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 4C 4#12 PIN PLUG
M24308/4-328Z Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position
AIB6FC22-9SX0 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 3C 3#12 SKT PLUG
FX8CA-100S-SV(92) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 100 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
FTA.1S.250.CTF Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) - Adapters Adapter Coaxial Connector Plug, Male Pin To Jack, Female Sockets (2) 50 Ohm
TVP00RW-21-29P-USHST1 Connectors, Interconnects Circular Connectors 27 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
GTC030R14S-1S-A24-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 3C 3#16S SKT RECP WALL RM
CTV06RF-11-19PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
TV06RQK-17-52SC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 2C 2#8(QUAD) SKT RECP
LJT06RT-11-98P-014-UBSB1 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 6C 6#20 PIN PLUG
1734248-9 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 9 Position FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
983-6KE28-42PN-L Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 42 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
120527-1 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 64 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
146896-1 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 64 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
5084613-5 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 120 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold