Location : Home > E > EX80-100P1(31)
EX80-100P1(31)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPT01B14-12SX Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
MS27656T15F18P Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
88-569781-35P Connectors, Interconnects Circular Connectors TV07RW-9-35P W/ PC CONT
TVS06RF-17-26JN Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
0015475250 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 25 Position Connector Plug 0.100" (2.54mm)