Location : Home > E > EX020002A0J0G
EX020002A0J0G
Share on FacebookShare on Facebook
EX020002A0J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84C5V1LT1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 225MW SOT23-3
BZX84C5V1LT1 ON 50000 2015+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX84C5V1LT1 ONS/TIEMIC 2970 16+ na Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BZX84C5V1LT1 Originalne 81521 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UDZSTE-1713B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 13V 200MW UMD2
UDZSTE-1713B 645412 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UDZSTE-1713B 0805-13V 492100 12+ ROHM IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UDZSTE-1713B ROHM 38546 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
796866-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
796866-5 657894 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
796866-5 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796864-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
796864-3 657894 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
796864-3 Electronics 27349 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
796864-3 IC 57370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1875410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
1875410000 Weidmuller 156960 2016+ LSF-SMT 3.81/11/180 1.5 BK Unitronix Electronics Limited
1987009 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole