Location : Home > E > EWT50JB20K0
EWT50JB20K0
Share on FacebookShare on Facebook
EWT50JB20K0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EWT50JB20K0 RESWW50W20KOHM5TUBULAR 30000 StackpoleE 2017+ 7days K.D.H. Group (Asia) Limited
EWT50JB20K0 N/A 45 N/A N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MJN2C-E DC48 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Chassis Mount
MJN2C-E DC48 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MJN2C-E DC48 Omron 27320 15+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 48V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com