Location : Home > E > EW02625000J0G
EW02625000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
EW02625000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZW03D24-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 1.85W SOD64
BZW03D24-TAP 40336 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
BZW03D24-TAP IC 36961 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BZW03D24-TAP STOCK 47140 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
VS-10TQ035SHM3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE RECT 35V 10A D2PAK
T38068-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38068-03-0 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38068-03-0 NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325020-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325020-03-0 IC 59870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EX18000000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
EX18000000J0G Amphenol FCI 147230 2016+ 500 TB SOC MATCH/TX Unitronix Electronics Limited
EX18000000J0G IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
34121 3M 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
34121 3M 28000 15-16+ Original&New ERAI Sale Development
5431220 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5431220 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5431220 Phoenix Contact 147180 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5431220 Phoenix Contact 298190 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796681-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-796681-0 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ TERM BLOCK RCPT 10POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796681-0 TE Connectivity AMP Connectors 298610 2016+ TERM BLOCK RCPT 10POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
177627-1 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 1 Position Housing Connector Female, Receptacle Natural 0.250" (6.35mm)
177627-1 987764 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
177627-1 TE Connectivity AMP Connectors 298290 2016+ CONN RCPT HSG 1POS .250 NATURAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
714-83-115-31-012101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.021" (0.41mm ~ 0.53mm) No Tail Solder
714-83-115-31-012101 Preci-Dip 156930 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-83-115-31-012101 Preci-Dip 278490 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2323-4-01-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin-Lead 0.094" (2.39mm) Dia