Location : Home > E > EVJ-C20F02A24
EVJ-C20F02A24
Share on FacebookShare on Facebook
EVJ-C20F02A24 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EVJ-C20F02A24 Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EVJ-C20F02A24 RoHS Compliant 39774 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
EVJ-C20F02A24 789546 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MIC45205-2YMP-TR Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 0.8-5.5V 33W
REE250E Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 250 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 12.5W Solder Lug
REE250E 465987 13+ fenyang electronics co.,ltd
REE250E IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3059J-1-501MLF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 500 Ohm 1W Solder Hook Panel Mount Trimmer Potentiometer Cermet 22 Turn Side Adjustment
3059J-1-501MLF 784494 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
3059J-1-501MLF 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3059J-1-501MLF 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
RJ5EP200 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 20 Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment
RJ5EP200 Copal 13707 12+ TRIMMER 20 OHM 0.25W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RJ5EP200 Copal 32000 12+ TRIMMER 20 OHM 0.25W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd