Location : Home > E > EVAL6563-400W
EVAL6563-400W
Share on FacebookShare on Facebook
EVAL6563-400W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EVAL6563-400W Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EVAL6563-400W L6563 400 W FOT-controlled PFC pre-regulator 10000 STMICROELECTRONICS 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q14F3BXXR24E Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red Diffused 100¡ã 24V 20mA Round with Flat Top, 10.00mm Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Q14F3BXXR24E Apem Inc. 26000 n/a LED PM INDICATOR FLUSH RED Hongkong Inductors Limited
Q14F3BXXR24E IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RHL75R Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 75 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 25W Solder Lug