Location : Home > E > EST477M050AL3AA
EST477M050AL3AA
Share on FacebookShare on Facebook
EST477M050AL3AA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EST477M050AL3AA CAP ALUM 470UF 20 50V RADIAL 1247900 Kemet 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EST477M050AL3AA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 50 Volts 0.2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.