Location : Home > E > ESR18EZPJ181
ESR18EZPJ181
Share on FacebookShare on Facebook
ESR18EZPJ181 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ESR18EZPJ181 RohsAndNew 81640 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ESR18EZPJ181 RoHS Compliant 39474 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
ESR18EZPJ181 RES SMD 180 OHM 5 1/3W 1206 1337000 Rohm Semiconductor 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ERJ-3GEYJ621V Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 620 OHM 5% 1/10W 0603
ERJ-3GEYJ621V 81640 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ERJ-3GEYJ621V ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
6-2176088-1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 3.74K OHM 0.1% 1/6W 0603
6-2176088-1 IC 56460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6-2176088-1 TE Connectivity AMP Connectors 1351900 2015+ RES SMD 3.74K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
6-2176088-1 TE Connectivity AMP Connectors 600700 1534+ RES SMD 3.74K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
6-2176088-1 TE Connectivity AMP Connectors 695900 2015+ RES SMD 3.74K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768161221G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 220 OHM 16SOIC
768161221G CTS Resistor Products 893500 2015+ RES ARRAY 220 OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com