Location : Home > E > ESR10EZPF1213
ESR10EZPF1213
Share on FacebookShare on Facebook
ESR10EZPF1213 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ESR10EZPF1213 RES SMD 121K OHM 1 0.4W 0805 683200 Rohm Semiconductor 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
ESR10EZPF1213 RES SMD 121K OHM 1 0.4W 0805 788400 Rohm Semiconductor NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ESR10EZPF1213 RES SMD 121K OHM 1 0.4W 0805 1313400 Rohm Semiconductor 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ESR10EZPF1213 RES SMD 121K OHM 1 0.4W 0805 678400 Rohm Semiconductor 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1676348-5 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 475 OHM 0.1% 1/10W 0805
1676348-5 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1676348-5 TE Connectivity AMP Connectors 1406900 2015+ RES SMD 475 OHM 0.1 1/10W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1676348-5 TE Connectivity AMP Connectors 779900 2015+ RES SMD 475 OHM 0.1 1/10W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com