Location : Home > E > ESH338M010AL3AA
ESH338M010AL3AA
Share on FacebookShare on Facebook
ESH338M010AL3AA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ESH338M010AL3AA CAP ALUM 3300UF 20 10V RADIAL 1416800 Kemet 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ESH338M010AL3AA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 3300uF 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.