Location : Home > E > ESH108M016AH2AA
ESH108M016AH2AA
Share on FacebookShare on Facebook
ESH108M016AH2AA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ESH108M016AH2AA CAP ALUM 1000UF 20 16V RADIAL 1434500 Kemet 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ESH108M016AH2AA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 1000uF 20 Learn More 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.