Location : Home > E > ESC108M016AH4AA
ESC108M016AH4AA
Share on FacebookShare on Facebook
ESC108M016AH4AA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ESC108M016AH4AA CAP ALUM 1000UF 20 16V RADIAL 1416700 Kemet 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ESC108M016AH4AA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1000uF 16V 20 105C Radial 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.