Location : Home > E > ES22015000J0G
ES22015000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
ES22015000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK22208030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK22208030J0G Amphenol FCI 157780 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
YK22208030J0G IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK22208030J0G NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796698-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
796698-7 IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796698-7 TE Connectivity AMP Connectors 147490 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
796698-7 TE Connectivity AMP Connectors 288110 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com