Location : Home > E > ES1200/09DSFB
ES1200/09DSFB
Share on FacebookShare on Facebook
ES1200/09DSFB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3EZ150D10E3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 150V 3W DO204AL
3EZ150D10E3/TR12 IC 60070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI5447DC-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 3.5A 1206-8
SI5447DC-T1-GE3 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI5447DC-T1-GE3 NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI5447DC-T1-GE3 Vishay Siliconix 242040 1538+ MOSFET P-CH 20V 3.5A 1206-8 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SI5447DC-T1-GE3 Vishay Siliconix 800100 1525+ MOSFET P-CH 20V 3.5A 1206-8 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BYWF29-200HE3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 8A ITO220AC
BYWF29-200HE3/45 IC 38260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYWF29-200HE3/45 NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BYWF29-200HE3/45 VISHAY 28500 16+ TO-220-2 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
AU01V Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 500MA AXIAL
AU01V IC 36651 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1913060 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1913060 Phoenix Contact 157200 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1913060 Phoenix Contact 285350 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F380X2ITT Crystals and Oscillators Crystals 38MHz ¡À15ppm Crystal 6pF 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F380X2ITT CTS-Frequency Controls 32155 1538+ CRYSTAL 38.000 MHZ 6PF SMT Alphatek Technology Limited
416F380X2ITT CTS-Frequency Controls 57579 2015+ CRYSTAL 38.000 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F380X2ITT CTS-Frequency Controls 77930 2015+ CRYSTAL 38.000 MHZ 6PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
284513-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
284513-5 Electronics 25949 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1708394 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1708394 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1708394 Phoenix Contact 297450 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995182 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
995182 Weidmuller 157850 2016+ LPP 5.08/90/12 OG Unitronix Electronics Limited
995182 Weidmuller 297970 2016+ LPP 5.08/90/12 OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HM14408000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole
HM14408000J0G Amphenol FCI 147220 2016+ 762 TB SP CLA DIP SOLDER Unitronix Electronics Limited
HM14408000J0G IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HM14408000J0G NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
712-87-139-41-001101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.022" (0.41mm ~ 0.56mm) Standard Tail Solder
712-87-139-41-001101 IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
712-87-139-41-001101 Preci-Dip 157050 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
712-87-139-41-001101 Preci-Dip 279130 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1217831-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Screw, Rivet, Stud Connector Non-Insulated
1217831-1 985765 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1217831-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1217831-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN UNINS TAB 2POS 0.250 90DEG Global Thunder Electronics Co.,Ltd
8283 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated