Location : Home > E > ES1200/03DSFB
ES1200/03DSFB
Share on FacebookShare on Facebook
ES1200/03DSFB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5383C/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 150V 5W T18
1N5383C/TR12 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMMSZ4688T1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD123
FDPC8014S Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 25V 8PWRCLIP
FDPC8014S FAIRCHI 3036 14+ Forecast Electronics
FDPC8014S NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R9G20809CSOO Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE FAST REC R9G 900A 800V
R9G20809CSOO IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R9G20809CSOO NEW 78810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R9G20809CSOO Powerex Inc 2934 13+ ROHS Powerex Inc DIODE FAST REC R9G 900A 800V erin@millionsunshine.com HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY
0387390209 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS WW 5 ASY A
A10720403R45 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
A10720403R45 Eaton 147790 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
A10720403R45 IC 40350 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A10720403R45 NEW 99110 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TB300-03 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.562" (14.27mm) Barrier Block Connector, Screws
TB300-03 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TB300-03 NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TB300-03 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TB300-03 NEW 88070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVK157150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 45¡ã Through Hole
OSTVK157150 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVK157150 NEW 78810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVK157150 On Shore Technology Inc. 157090 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS 45DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796949-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
2-796949-4 TE Connectivity AMP Connectors 298070 2016+ TERM BLK SIDE ENTRY 24POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796949-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796949-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK SIDE ENTRY 24POS 5.08MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5452258 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole