Location : Home > E > ES09015000J0G
ES09015000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
ES09015000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5272B (DO-35) Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 110V 500MW DO35
BUK951R6-30E,127 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 120A TO220AB
BUK951R6-30E,127 NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BUK951R6-30E,127 NXP 232160 1538+ MOSFET N-CH 30V 120A TO220AB Alphatek Technology Limited
BUK951R6-30E,127 NXP 232160 1538+ MOSFET N-CH 30V 120A TO220AB AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BUK951R6-30E,127 NXP 788600 1525+ MOSFET N-CH 30V 120A TO220AB Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
IXTH230N085T Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 85V 230A TO-247
IXTH230N085T IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IXTH230N085T IXYS 873900 1525+ MOSFET N-CH 85V 230A TO-247 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
IXTH230N085T NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387291075 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0391001903 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.315" (8.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
1035790000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1035790000 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1035790000 Weidmuller 157350 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM VERT BK Unitronix Electronics Limited
1035790000 Weidmuller 287050 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM VERT BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
160337-2 TE 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
160337-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING UNINS 14-18AWG #M6 EKT Electronics Co., Ltd
160337-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING UNINS 14-18AWG #M6 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-282841-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-282841-4 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282841-4 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ TERM BLK SIDE ENTRY 7POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282841-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-282841-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK SIDE ENTRY 7POS 5.08MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1757390 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1757390 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1757390 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB B2L 3.5MM 180 6P AU BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0395935108 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole