Location : Home > E > ERO-S2PHF18R0
ERO-S2PHF18R0
Share on FacebookShare on Facebook
ERO-S2PHF18R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERO-S2PHF18R0 RoHS Compliant 37565 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
ERO-S2PHF18R0 RES 18 OHM 1/4W 1 AXIAL 1339600 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ERO-S2PHF18R0 originalnew 298500 PANA? 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS0057R500FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 7.5 OHM 5W 1% WW AXIAL