Location : Home > E > ERO-S2PHF1372
ERO-S2PHF1372
Share on FacebookShare on Facebook
ERO-S2PHF1372 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERO-S2PHF1372 RES 13.7K OHM 1/4W 1 AXIAL 606400 Panasonic Electronic Component new in stock Alphatek Technology Limited
ERO-S2PHF1372 RES 13.7K OHM 1/4W 1 AXIAL 1357600 Panasonic Electronic Component RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
ERO-S2PHF1372 RES 13.7K OHM 1/4W 1 AXIAL 711600 Panasonic Electronic Component Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77063223 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 3 RES 22K OHM 6SIP
77063223 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 22Kohms 6Pin 2 Isolated Global Thunder Electronics Co.,Ltd
77063223 CTS Electronic Components 800,000 2015+ Resistor Networks & Arrays 22Kohms 6Pin 2 Isolated enkaite Electronics Co., Ltd
77063223 CTS Resistor Products 803300 1534+ RES ARRAY 22K OHM 3 RES 6SIP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
77063223 CTS Resistor Products 898500 2015+ RES ARRAY 22K OHM 3 RES 6SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com