Location : Home > E > ERJ-P06J360V
ERJ-P06J360V
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-P06J360V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-P06J360V Thick Film Resistors - SMD 0805 36ohms 0.25W 5 Tol 80000 Panasonic Electronic Component 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
ERJ-P06J360V Thick Film Resistors - SMD 0805 36ohms 0.25W 5 Tol 80000 Panasonic Electronic Component 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
ERJ-P06J360V RES SMD 36 OHM 5 1/2W 0805 887700 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.