Location : Home > E > ERJ-P06J181V
ERJ-P06J181V
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-P06J181V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-P06J181V RohsAndNew 81640 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ERJ-P06J181V Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ERJ-P06J181V Thick Film Resistors - SMD 0805 180ohms 0.25W 5 Tol 80000 Panasonic Electronic Component 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERJ-P06J181V SMD Pb-Free 665000 PANASONIC 11+ original in stock Philchip Electronics Limited
ERJ-P06J181V RES SMD 180 OHM 5 1/2W 0805 796400 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERJ-P06J181V RES SMD 180 OHM 5 1/2W 0805 691200 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
ERJ-P06J181V Thick Film Resistors - SMD 0805 180ohms 0.25W 5 Tol 80000 Panasonic Electronic Component 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd