Location : Home > E > ERJ-P06J150V
ERJ-P06J150V
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-P06J150V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-P06J150V RohsAndNew 81640 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ERJ-P06J150V Thick Film Resistors - SMD 0805 15ohms 0.25W 5 Tol 80000 Panasonic Electronic Component 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERJ-P06J150V RES SMD 15 OHM 5 1/2W 0805 796700 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERJ-P06J150V RES SMD 15 OHM 5 1/2W 0805 691500 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
ERJ-P06J150V Thick Film Resistors - SMD 0805 15ohms 0.25W 5 Tol 80000 Panasonic Electronic Component 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd