Location : Home > E > ERJ-P06F4701V
ERJ-P06F4701V
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-P06F4701V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-P06F4701V RES SMD 4.7K OHM 1 1/2W 0805 701100 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERJ-P06F4701V RES SMD 4.7K OHM 1 1/2W 0805 595900 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
ERJ-P06F4701V Thick Film Resistors - SMD 0805 4.7Kohms 0.25W 1 Tol 80000 Panasonic Electronic Component 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
ERJ-P06F4701V RES SMD 4.7K OHM 1 1/2W 0805 1327400 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited