Location : Home > E > ERJ-P06F40R2V
ERJ-P06F40R2V
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-P06F40R2V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-P06F40R2V RES SMD 40.2 OHM 1 1/2W 0805 701400 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERJ-P06F40R2V RES SMD 40.2 OHM 1 1/2W 0805 596200 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
ERJ-P06F40R2V Thick Film Resistors - SMD 0805 40.2ohms 0.25W 1 Tol 80000 Panasonic Electronic Component 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
ERJ-P06F40R2V RES SMD 40.2 OHM 1 1/2W 0805 1327700 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited