Location : Home > E > ERJ-P03F2001V
ERJ-P03F2001V
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-P03F2001V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-P03F2001V Thick Film Resistors - SMD 0603 2Kohms 0.2W 1 Tol 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
ERJ-P03F2001V Thick Film Resistors - SMD 0603 2Kohms 0.2W 1 Tol 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
ERJ-P03F2001V RES SMD 2K OHM 1 1/5W 0603 806900 Panasonic Electronic Component 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ERJ-P03F2001V RES SMD 2K OHM 1 1/5W 0603 806900 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERJ-P03F2001V RES SMD 2K OHM 1 1/5W 0603 696900 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ERJ-P03F2001V Thick Film Resistors - SMD 0603 2Kohms 0.2W 1 Tol 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com