Location : Home > E > ERJ-B3BJR68V
ERJ-B3BJR68V
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-B3BJR68V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-B3BJR68V RES SMD 0.68 OHM 5 1/2W 0508 579500 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ERJ-B3BJR68V Thick Film Resistors - SMD 5 0.68ohm0.33W Learn More 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
ERJ-B3BJR68V RES SMD 0.68 OHM 5 1/2W 0508 589500 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERJ-B3BJR68V Thick Film Resistors - SMD 5, 0.68ohm,0.33W Learn More 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com