Location : Home > E > ERJ-B2CJR015V
ERJ-B2CJR015V
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-B2CJR015V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-B2CJR015V Thick Film Resistors - SMD 5 0.015ohm0.5W Learn More 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
ERJ-B2CJR015V RES SMD 0.015 OHM 5 1W 0612 709200 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERJ-B2CJR015V RES SMD 0.015 OHM 5 1W 0612 699200 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com