Location : Home > E > ERJ-B2CJR012V
ERJ-B2CJR012V
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-B2CJR012V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-B2CJR012V RES SMD 0.012 OHM 5 1W 0612 699400 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ERJ-B2CJR012V Thick Film Resistors - SMD 5 0.012ohm0.5W Learn More 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
ERJ-B2CJR012V RES SMD 0.012 OHM 5 1W 0612 709400 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERJ-B2CJR012V Thick Film Resistors - SMD 5, 0.012ohm,0.5W Learn More 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com