Location : Home > E > ERJ-B2CFR024V
ERJ-B2CFR024V
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-B2CFR024V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-B2CFR024V RES SMD 0.024 OHM 1 1W 0612 694600 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ERJ-B2CFR024V Thick Film Resistors - SMD 1 0.024ohm0.5W Learn More 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
ERJ-B2CFR024V RES SMD 0.024 OHM 1 1W 0612 704600 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.