Location : Home > E > ERJ-B2BJR33V
ERJ-B2BJR33V
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-B2BJR33V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-B2BJR33V RES SMD 0.33 OHM 5 1W 0612 675300 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ERJ-B2BJR33V Thick Film Resistors - SMD 5 0.33ohm0.5W Learn More 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
ERJ-B2BJR33V RES SMD 0.33 OHM 5 1W 0612 685300 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.