Location : Home > E > ERJ-B2BFR62V
ERJ-B2BFR62V
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-B2BFR62V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-B2BFR62V RES SMD 0.62 OHM 1 1W 0612 797800 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ERJ-B2BFR62V Thick Film Resistors - SMD 1 0.62ohm0.5W Learn More 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
ERJ-B2BFR62V Thick Film Resistors - SMD 1, 0.62ohm,0.5W Learn More 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com