Location : Home > E > ERJ-B1CFR024U
ERJ-B1CFR024U
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-B1CFR024U distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-B1CFR024U RES SMD 0.024 OHM 1 2W 1020 685000 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ERJ-B1CFR024U RES SMD 0.024 OHM 1 2W 1020 685000 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ERJ-B1CFR024U RES SMD 0.024 OHM 1 2W 1020 695000 Panasonic Electronic Component 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ERJ-B1CFR024U RES SMD 0.024 OHM 1 2W 1020 1330300 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
ERJ-B1CFR024U Thick Film Resistors - SMD 1 0.024ohm1W Learn More 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd