Location : Home > E > ERJ-B1BJ2R2U
ERJ-B1BJ2R2U
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-B1BJ2R2U distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-B1BJ2R2U RES SMD 2.2 OHM 5 2W 1020 1558700 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ERJ-B1BJ2R2U Thick Film Resistors - SMD 2010 2.2ohms 5 Tol Learn More 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com