Location : Home > E > ERJ-A1CJR10U
ERJ-A1CJR10U
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-A1CJR10U distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-A1CJR10U RohsAndNew 81640 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ERJ-A1CJR10U Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ERJ-A1CJR10U Thick Film Resistors - SMD 2512 0.10ohms 5 Tol Learn More 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERJ-A1CJR10U RES SMD 0.1 OHM 5 1.33W 2512 1441800 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com