Location : Home > E > ERJ-8ENF13R0V
ERJ-8ENF13R0V
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-8ENF13R0V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-8ENF13R0V Thick Film Resistors - SMD Thick Film Chip Res, 1206,1 Precision 13ohm 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERJ-8ENF13R0V RES SMD 13 OHM 1 1/4W 1206 1501500 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ERJ-8ENF13R0V RES 13.0 OHM 1/4W 1 1206 SMD 395992 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor