Location : Home > E > ERJ-8BWJR024V
ERJ-8BWJR024V
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-8BWJR024V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-8BWJR024V Thick Film Resistors - SMD 1206 0.024ohms 5 Tol 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERJ-8BWJR024V Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ERJ-8BWJR024V RES SMD 0.024 OHM 5 1W 1206 700300 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERJ-8BWJR024V RES SMD 0.024 OHM 5 1W 1206 595100 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ERJ-8BWJR024V Thick Film Resistors - SMD 1206 0.024ohms 5 Tol 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd