Location : Home > E > ERJ-1TYJ752U
ERJ-1TYJ752U
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-1TYJ752U distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-1TYJ752U RohsAndNew 81640 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ERJ-1TYJ752U Thick Film Resistors - SMD 2512 7.5Kohms 5 Tol 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERJ-1TYJ752U RES SMD 7.5K OHM 5 1W 2512 612100 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERJ-1TYJ752U RES SMD 7.5K OHM 5 1W 2512 506900 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ERJ-1TYJ752U SMD 1856000 PANASONIC 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-2176092-5 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 2.8K OHM 0.1% 1/4W 0805
5-2176092-5 IC 56050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-2176092-5 TE Connectivity AMP Connectors 1422300 2015+ RES SMD 2.8K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-2176092-5 TE Connectivity AMP Connectors 787300 2015+ RES SMD 2.8K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
5-2176092-5 TE Connectivity AMP Connectors 792100 1534+ RES SMD 2.8K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.