Location : Home > E > ERJ-1TYJ4R7U
ERJ-1TYJ4R7U
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-1TYJ4R7U distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-1TYJ4R7U Thick Film Resistors - SMD 4.7 OHM 5 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERJ-1TYJ4R7U RohsAndNew 81640 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CRCW06036M20FKEA Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 6.2M OHM 1% 1/10W 0603
CRCW06036M20FKEA 7984566 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CRCW06036M20FKEA Electronics 26540 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
YC248-FR-071K05L Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 1.05K OHM 1606
YC248-FR-071K05L YAGEO 250000 N/A N/A Hongkong Inductors Limited
MPMT10019001DT1 Resistors Resistor Networks, Arrays RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3
MPMT10019001DT1 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YC164-JR-07330RL Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 330 OHM 1206
YC164-JR-07330RL N/A 89000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
YC164-JR-07330RL Yageo 850000 2016 0603x4(0612) FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
YC164-JR-07330RL YAGEO 631000 17+ stander package Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RWR84SR523FSB12 Resistors Through Hole Resistors RES 0.523 OHM 7W 1% WW AXIAL
RWR84SR523FSB12 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RWR84SR523FSB12 NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55H7871FRBSL Resistors Through Hole Resistors RES 7.87K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55H7871FRBSL IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H7871FRBSL NEW 89010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40JR50 Resistors Through Hole Resistors RES 0.5 OHM 10W 5% AXIAL