Location : Home > E > ERJ-1TYJ181U
ERJ-1TYJ181U
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-1TYJ181U distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-1TYJ181U Thick Film Resistors - SMD 2512 180ohms 5 Tol 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERJ-1TYJ181U Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ERJ-1TYJ181U RohsAndNew 81640 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ERJ-1TYJ181U RES SMD 180 OHM 5 1W 2512 804300 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
ERJ-1TYJ181U Thick Film Resistors - SMD 2512 180ohms 5 Tol 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
ERJ-1TYJ181U SMD Pb-Free 665000 PANASONIC 11+ original in stock Philchip Electronics Limited
ERJ-1TYJ181U RES SMD 180 OHM 5 1W 2512 909500 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.