Location : Home > E > ERJ-1TNF2802U
ERJ-1TNF2802U
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-1TNF2802U distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-1TNF2802U RES SMD 28K OHM 1 1W 2512 780100 Panasonic Electronic Component 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ERJ-1TNF2802U Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ERJ-1TNF2802U Thick Film Resistors - SMD Thick Film Chip Resistor, 2512, 1W 1 28Kohm 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com