Location : Home > E > ERJ-1TNF1102U
ERJ-1TNF1102U
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-1TNF1102U distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-1TNF1102U Thick Film Resistors - SMD Thick Film Chip Resistor, 2512, 1W 1 11Kohm 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERJ-1TNF1102U Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ERJ-1TNF1102U RES SMD 11K OHM 1 1W 2512 1248100 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ERJ-1TNF1102U RES 11.0K OHM 1W 1 2512 SMD 8100 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor