Location : Home > E > ERJ-14NF7683U
ERJ-14NF7683U
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-14NF7683U distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-14NF7683U Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ERJ-14NF7683U Thick Film Resistors - SMD 1210 768Kohms 1 Tol 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MCR006YRTJ124 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 120K OHM 5% 1/20W 0201
MCR006YRTJ124 NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MCR006YRTJ124 Rohm Semiconductor 889700 1534+ RES SMD 120K OHM 5 1/20W 0201 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MCR006YRTJ124 Rohm Semiconductor 994900 NEW RoHS RES SMD 120K OHM 5 1/20W 0201 FindCores Electronics Inc.
CPF0603F150RC1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 150 OHM 1% 1/16W 0603
CPF0603F150RC1 Originalne 181040 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CPF0603F150RC1 TE Connectivity 800,000 15+ 15+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AF122-FR-071K05L Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 2 RES 1.05K OHM 0404
770101220P Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 9 RES 22 OHM 10SIP
770101220P CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 22 Ohms Bussed 10 Pin Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
770101220P CTS Resistor Products 1344000 2015+ RES ARRAY 22 OHM 9 RES 10SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com