Location : Home > E > ERB1885C2E100JDX5D
ERB1885C2E100JDX5D
Share on FacebookShare on Facebook
ERB1885C2E100JDX5D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERB1885C2E100JDX5D N/A 640000 MURATA 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
ERB1885C2E100JDX5D N/A 640000 MURATA 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
ERB1885C2E100JDX5D N/A 640000 MURATA 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
ERB1885C2E100JDX5D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 10pF 250volts C0G 5 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P51-300-G-Y-MD-5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 300 PSI (2068.43 kPa) Vented Gauge Female - 7/16" (11.11mm) UNF 1 V ~ 5 V Cylinder
AML54-F40RR Switches Accessories AML54 FULL ROCKER OPERATORCOVER
AML54-F40RR Honeywell 139290 NEW RoHS AML54 FULL ROCKER OPERATORCOVER FindCores Electronics Inc.
AML54-F40RR Honeywell 56939 15+ AML54 FULL ROCKER OPERATORCOVER Unitronix Electronics Limited
11K5013-KMNG Switches Accessories KNOB PLASTIC 1.3" DIA GRAY
EE-SY169 Sensors, Transducers Optical Sensors - Reflective - Analog Output Reflective Optical Sensor 0.157" (4mm) PCB Mount
EE-SY169 OMRON 11591 NEWD/C DBA Int¡¯l PTE LTD.
EE-SY169 OMRON 11699 NEW+ Asemicon Tech. Co.,Ltd.
EE-SY169 OMRON 12370 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
EE-SY169 OMRON 13403 NEWER+ Gusun Electronics Co.,LTD.
F10088400 Sensors, Transducers Position Sensors - Angle, Linear Position Measuring POS TRANS-XDCR MEL 30 MM
F10088400 Honeywell 46770 1525+ POS TRANS-XDCR MEL 30 MM Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
F10088400 Honeywell 57159 1516+ POS TRANS-XDCR MEL 30 MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
F10088400 NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M2018TJG01-FB-1A Switches Rocker Switches Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 28V Panel Mount, Snap-In
M2018TJG01-FB-1A IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M2018TJG01-FB-1A NEW 77750 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
M2018TJG01-FB-1A NEW 77750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GLLC04A2Y Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 300V
GLLC04A2Y Honeywell 1-3000 2014+ GLOBAL LIMIT SWES GLLSIDE ROTARY Ameyic Electronics Limited
GLLC04A2Y Honeywell 140160 17+/18+ GLOBAL LIMIT SWES GLLSIDE ROTARY FindCores Electronics Co.,Ltd.
GLLC04A2Y Honeywell 262540 1538+ GLOBAL LIMIT SWES GLLSIDE ROTARY AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GLLC04A2Y IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D16EER14BGRN E-Switch 16610 1525+ SWITCH PUSHBUTTON 4PDT 8A 125V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
D16EER14BGRN IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D16EER14BGRN NEW 87570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IS15DSBFP4RGB Switches Programmable Display Switches Programmable Display Switch Pushbutton, LCD SPST-NO 0.1A @ 12VDC Through Hole
IS15DSBFP4RGB 789546 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
IS15DSBFP4RGB NKK Switches 1-3000 2014+ SWITCH COMPACT LCD 64X32 RGB Ameyic Electronics Limited
IS15DSBFP4RGB NKK Switches 57269 15+ SWITCH COMPACT LCD 64X32 RGB Unitronix Electronics Limited
219-2ES Switches DIP Switches Dip Switch SPST 2 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
219-2ES IC 56420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
83272065 Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 250V