Location : Home > E > ERA-8AEB331V
ERA-8AEB331V
Share on FacebookShare on Facebook
ERA-8AEB331V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERA-8AEB331V good quality 459090 PANASONIC 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ERA-8AEB331V Thin Film Resistors - SMD 1206 330ohm 0.1 25ppm Learn More 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
ERA-8AEB331V RES SMD 330 OHM 0.1 1/4W 1206 703700 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERA-8AEB331V RES SMD 330 OHM 0.1 1/4W 1206 598500 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.