Location : Home > E > ERA-6ARW152V
ERA-6ARW152V
Share on FacebookShare on Facebook
ERA-6ARW152V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERA-6ARW152V Thin Film Resistors - SMD 0805 1.5Kohm 0.05 10ppm Learn More 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
ERA-6ARW152V RES SMD 1.5K OHM 0.05 1/8W 0805 694400 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERA-6ARW152V RES SMD 1.5K OHM 0.05 1/8W 0805 589200 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ERA-6ARW152V Thin Film Resistors - SMD 0805 1.5Kohm 0.05 10ppm Learn More 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd