Location : Home > E > ERA-6APB823V
ERA-6APB823V
Share on FacebookShare on Facebook
ERA-6APB823V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERA-6APB823V Thin Film Resistors - SMD 0805 82Kohm 0.1 15ppm 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
ERA-6APB823V RES SMD 82K OHM 0.1 1/8W 0805 1331400 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ERA-6APB823V RES SMD 82K OHM 0.1 1/8W 0805 695100 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com