Location : Home > E > ERA-6APB473V
ERA-6APB473V
Share on FacebookShare on Facebook
ERA-6APB473V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERA-6APB473V Thin Film Resistors - SMD 0805 47Kohm 0.1 15ppm 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
ERA-6APB473V RES SMD 47K OHM 0.1 1/8W 0805 802400 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERA-6APB473V RES SMD 47K OHM 0.1 1/8W 0805 697200 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.