Location : Home > E > ERA-6APB153V
ERA-6APB153V
Share on FacebookShare on Facebook
ERA-6APB153V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERA-6APB153V Thin Film Resistors - SMD 0805 15Kohm 0.1 15ppm 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
ERA-6APB153V RES SMD 15K OHM 0.1 1/8W 0805 680800 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERA-6APB153V RES SMD 15K OHM 0.1 1/8W 0805 575600 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RMCF2512FT2K74 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 2.74K OHM 1% 1W 2512
RMCF2512FT2K74 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RMCF2512FT2K74 Stackpole Electronics Inc 1330700 2015+ RES SMD 2.74K OHM 1 1W 2512 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RMCF2512FT2K74 Stackpole Electronics Inc 508200 1536+ RES SMD 2.74K OHM 1 1W 2512 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
77083682 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 8SIP
77083682 CTS Resistor Products 697500 2015+ RES ARRAY 6.8K OHM 4 RES 8SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77083682 IC 38880 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
768161330G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 33 OHM 16SOIC
768161330G CTS Resistor Products 892600 2015+ RES ARRAY 33 OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com